Logidis migreert zijn Generix WMS warehouse management oplossing naar SaaS Bekijk het persbericht

B2B Collaboration
May 13, 2024

Verbind uw bedrijfsnetwerk met next-gen samenwerkingstechnologie

Artikel

Wilt u uw samenwerkingstechnologie grondig moderniseren zonder onderbreking? Om bedrijven met elkaar te verbinden, kondigen we met trots de volgende generatie Generix Collaborative Network-technologie aan. De nieuwe technologie maakt gebruik van de meest geavanceerde ontwikkelings-, cloud- en connectiviteitsstandaarden voor meer robuustheid in uw digitale samenwerkingen.

Met de exponentiële toename van digitale transformaties in de afgelopen jaren hebben we een explosie van gegevens gezien in combinatie met de vermenigvuldiging van bedrijfsnetwerken. Deze baanbrekende veranderingen hebben geleid tot nieuwe eisen op het gebied van interoperabiliteit, gegevensbeveiliging, vertrouwelijkheid van informatie en naleving van SLA’s, om er maar een paar te noemen.

De volgende generatie van Generix Collaborative Network is bedoeld om enorme vereenvoudigingen en innovaties in EDI te leveren om u te helpen uw zakelijke partners gemakkelijk te integreren en de samenwerking in een digitale en netwerkeconomie te versnellen. Het is een belangrijke evolutie sinds we begonnen met het ontwikkelen van B2B integratietechnologieën voor klanten.

Stimuleer directe verbindingen met elke zakenpartner, waar dan ook

De nieuwe samenwerkingstechnologie is ontworpen om directe verbindingen tussen bedrijfsnetwerken tot stand te brengen met vertrouwen en met de ultieme verfijning: eenvoud.

  • Veerkrachtig, stabiel en automatisch schaalbaar
  • DevOps-pijplijnen voor snelle en voorspelbare implementaties
  • Modulaire mogelijkheden voor implementaties
  • Nul downtime implementaties
  • Multi-thread database-engine
  • Traceerbaarheid zonder invloed op prestaties

Innoveren zonder verstoring

Aan onze klanten van het Generix Collaborative Network

De innovaties van Generix Collaborative Network zijn bedoeld om gefaseerd en zonder onderbreking door de klant te worden overgenomen om de vorige technologie te vervangen.

  • De eerste fase van de vervanging van de routingmotor is op 21 april 2024 afgerond.
  • De tweede fase is bedoeld voor inkomende en uitgaande optimalisatie

We houden je op de hoogte van de volgende fase en de geplande toekomstige innovaties.

De verandering van technologie wordt volledig beheerd door Generix zonder dat er actie van uw kant nodig is. Ons team staat klaar om al uw vragen te beantwoorden over de innovaties die we willen leveren met Generix Collaborative Network.
Neem gerust contact met ons op: contact@generixgroup.com

We zijn op een missie om alle bedrijven in wereldwijde waardeketens digitaal met elkaar te verbinden. We zijn vereerd dat we u als trouwe klant mogen blijven bedienen en we zijn vastbesloten om u te blijven helpen bij het uitvoeren van uw digitale strategie met de beste technologie ooit.

Blader door meer content

Klaar om de goederen- en gegevensstroom in uw supply chain te optimaliseren?

Werk samen met ons team om uw ideale supply chain softwarepakket samen te stellen en pas deze aan uw unieke bedrijfsbehoeften aan.